Poznaj naszą ofertę i wybierz programy
odpowiednie dla Ciebie! Wszystkie aplikacje
posiadają w pełni funkcjonalne wersje testowe
i demonstracyjne. Pobierz i sprawdź.

 • SKP Super Księga Podatkowa - firma - firma

  SKP® Super Księga Podatkowa to od wielu lat ceniony na rynku program księgowo - podatkowy usprawniający codzienną pracę w małych i średnich firmach. Program jest odpowiedni zarówno dla firm, które rozliczają się za pomocą Księgi Przychodów i Rozchodów, jak i dla tych, które stosują Ryczałt Ewidencjonowany. Zawiera wiele modułów (m.in. ZUS, płace, przelewy, odsetki), dzięki czemu może być używany przez wszystkie firmy bez względu na formę księgowości.
 • SKP Super Księga Podatkowa - biuro - biuro

  Program stworzony z myślą o biurach rachunkowych. Profesjonalne narzędzie, które usprawnia codzienną pracę oraz wspomaga wszystkie obszary działalności biura rachunkowego: prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów lub Ryczałtu Ewidencjonowanego, ewidencjonowanie wyposażenia i środków trwałych, prowadzenie spraw kadrowych i płacowych. Zapewniamy aktualizacje zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
 • SAMozatrudnienie

  SAMozatrudnienie® to doskonały program dla jednoosobowej firmy oraz dla rozpoczynających działalność. Jedyny na rynku program skierowany do osób samodzielnie prowadzących własny biznes. Program przeznaczony zarówno dla firm, które prowadzą Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów, jak i dla tych, których obejmuje Ryczałt Ewidencjonowany. Zarówno dla płatników VAT i dla nie-vatowców. W programie można obliczyć m.in. podatki PIT, VAT, ubezpieczenia ZUS, sporządzić deklaracje. Oprogramowanie zawiera też fakturowanie, przelewy, rozliczenie auta, kontrolę zapłat i wiele innych funkcji, jakich wymaga działalność gospodarcza.
 • Faktura Expert

  Przeznaczony dla małych i średnich firm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Polecany zwłaszcza dla firm usługowych, których działalność nie jest istotnie związana z obrotem magazynowym. Program można uzupełnić o dodatkowe moduły: Rejestry, Zapłaty, Magazyn oraz Odsetki i Przelewy.
 • PIT Format

  Profesjonalny program przeznaczony do komercyjnego wykorzystania celem rozliczania pit, sporządzania i drukowania deklaracji podatkowych oraz ich korekt dla biur rachunkowych, kancelarii podatkowych oraz księgowych z możliwością wysyłki e-deklaracji (z podpisem elektronicznym i bez podpisu).

Opieka posprzedażna

Dbamy o to, aby nasze programy działały niezawodnie i uwzględniały aktualny stan przepisów prawnych. W trosce o naszych klientów oferujemy system opieki dostosowany do Państwa potrzeb. Z pomocy naszych konsultantów mogą skorzystać klienci, którzy zakupili i zarejestrowali program.