Doskonałe aplikacje dla małych i średnich firm m.in.
Księga Przychodów Rozchodów, podatek VAT,
fakturowanie czy obsługa korespondencji.
Sprawdź możliwości naszych programów.

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania sprawia, że doskonale znamy potrzeby i wymagania małych i średnich firm. Oferujemy narzędzia dostosowane do potrzeb rynku i klientów. Prostota obsługi i łatwość instalacji sprawiają, że nawet osoby nieposiadające dużego doświadczenia w pracy z komputerem szybko nauczą się obsługi aplikacji. Nasze programy to niezawodne narzędzia, polecane przez naszych wieloletnich klientów.

  • SKP Super Księga Podatkowa - firma - firma

    SKP® Super Księga Podatkowa to od wielu lat ceniony na rynku program księgowo - podatkowy usprawniający codzienną pracę w małych i średnich firmach. Program jest odpowiedni zarówno dla firm, które rozliczają się za pomocą Księgi Przychodów i Rozchodów, jak i dla tych, które stosują Ryczałt Ewidencjonowany. Zawiera wiele modułów (m.in. ZUS, płace, przelewy, odsetki), dzięki czemu może być używany przez wszystkie firmy bez względu na formę księgowości.
  • Faktura Expert

    Przeznaczony dla małych i średnich firm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Polecany zwłaszcza dla firm usługowych, których działalność nie jest istotnie związana z obrotem magazynowym. Program można uzupełnić o dodatkowe moduły: Rejestry, Zapłaty, Magazyn oraz Odsetki i Przelewy.

Opieka posprzedażna

Dbamy o to, aby nasze programy działały niezawodnie i uwzględniały aktualny stan przepisów prawnych. W trosce o naszych klientów oferujemy system opieki dostosowany do Państwa potrzeb. Z pomocy naszych konsultantów mogą skorzystać klienci, którzy zakupili i zarejestrowali program.